Ďakujeme vám za krásny týždeň dobrovoľníckej pomoci

Jedno veľké „ĎAKUJEM“ patrí všetkým vám, ktorí ste sa zapojili do Bratislavského týždňa dobrovoľníctva v polovici septembra 2017. Organizátori nám poslali niekoľko faktov týkajúcich sa projektu, ktoré hovoria o tom, že sa doň zapojilo 1525 ľudí a spolu odpracovali 2603,5 hodín bez nároku na finančnú odmenu, len pre dobrý pocit v duši 🙂 Mohli ste si vybrať z 88 aktivít, ktoré pre vás pripravilo 69 organizácií, vrátane Fóra života.

Na našich projektoch sa v dňoch 16. – 22. septembra podieľalo 20 dobrovoľníkov z vašich radov, ktorí spolu odpracovali  krásnych 129 dobrovoľníckych hodín. Tešíme sa aj tým, ktorí – hoci ste sa nestihli zapojiť do dobrovoľníckej činnosti – navštívili naše priestory na Heydukovej ulici v Bratislave v rámci Dňa otvorených dverí 20. septembra. Ak máte chuť pomôcť nám pri našej práci niekedy v budúcnosti, radi ich pre vás otvoríme kedykoľvek – či už jednotlivcom, alebo aj kolektívom – stačí sa ozvať mailom na adresu forumzivota@forumzivota.sk a mať chuť pracovať pre dobro a hodnoty.

Veľmi pekne ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať, a zvlášť oceňujeme podporu všetkých, ktorí nám už aj v týchto dňoch posledných septembrových dňoch asistujete pri prípravách na jednu z našich najväčších kampaní – Sviečka za nenarodené deti 2017

Fotogaléria z Týždňa dobrovoľníctva a Dňa otvorených dverí TU.

 

 

 
 

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.