BENEFIČNÝ KONCERT S JANAIS: 20 rokov Fóra života

Oslávte s nami 20 rokov pôsobenia občianskeho združenia Fórum života. Pozývame vás na jedinečný BENEFIČNÝ KONCERT s JANAIS 6. októbra 2023 o 18:00 hod. v Dome umenia Fatra v Žiline.

Na podujatí vystúpi speváčka JANAIS s kapelou, chrámový Zbor sv. Ladislava z Rajca, kapela Nebeská muzika z Terchovej, žilinská kapela Doris day Band a manželia Gavalovci. Benefičný koncert bude spojený so slávnostným odovzdaním Ceny Antona Neuwirtha za prínos v oblasti ochrany života a jeho dôstojnosti. Svojou účasťou podporíte organizáciu Fórum života,  jej projekty a kampane.

Cena vstupenky je 20 eur, ktoré pokryjú náklady prípravy koncertu. Ak ste ZŤP, študent alebo dôchodca, nezabudnite si uplatniť zľavu vo výške 5 eur.

CHCETE NÁS PODPORIŤ NAD RÁMEC VSTUPENKY?

Keďže je Fórum života neziskové občianske združenie odkázané na podporovateľov, darcov a donorov, pozývame Vás stať sa jedným z nich. Vytvorili sme dva balíčky MALÝ PODPOROVATEĽ a VEĽKÝ PODPOROVATEĽ, ktoré okrem vstupenky na koncert obsahujú aj iné výhody a darčeky:

Malý podporovateľ

30 eur – Vstupenka + CD Dôverujem Ti

Veľký podporovateľ

50 eur- Vstupenka + CD Dôverujem Ti + vstupenka na recepciu
Recepcie sa zúčastnia zaujímavé osobnosti slovenského pro-life, s ktorými budete môcť stráviť čas a porozprávať sa v príjemnej pokoncertovej atmosfére s vínom a drobným občerstvením.
 
Ak vás niektorý z balíčkov zaujal stačí po výbere miesta navýšiť cenu, ktorú chcete za vstupenku zaplatiť, a my už budeme vedieť, čo pre vás na koncert pripraviť.

CD Dôverujem Ti manželov Gavalovcov obsahuje aj hymnu kampane DPD 2023 Život je dar.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.