Sväté liturgie za kultúru života v mesiaci august v Prešovskej archieparchii

Denné sväté liturgie na úmysel šírenia kultúry života a rodiny tento mesiac slúžia kňazi v Prešovskej archieparchii. Pri tejto príležitosti prinášame zoznam farností, kde a kedy sa bude sláviť svätá liturgia na tento úmysel.

01.08 pondelok 18:00 o. Richard Harvilko Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou
02.08 utorok 18.00 o. Ján Pavlovský Svidník Svidník
03.08 streda 08:00 o. Rastislav Višňovský Levoča Poprad
04.08 štvrtok 18.00 o. Ján Hromo Bardejov Bardejov
05.08 piatok 18:00 o. Štefan Pacák Giraltovce Giraltovce
06.08 sobota 18.00 o. Rastislav Janičko Litmanová Stará Ľubovňa
07.08 nedeľa 09:30 o. Martin Snak Sopkovce Humenné
08.08 pondelok 18:00 o. Martin Zlacký Humenné Humenné
09.08 utorok 17.00 o. František Krajňak Kamienka Stará Ľubovňa
10.08 streda 18.00 o. Peter Gavaľa Vranovn/T-Čemerné Vranovn/T-Čemerné
11.08 štvrtok 18.00 o. Daniel Šarišský Snina-Brehy Snina
12.08 piatok 18.00 o. Martin Belas Ďurďoš Hanušovce n/T
13.08 sobota 18.00 o. Michal Onderko ml. Šašová Bardejov
14.08 nedeľa 10.00 o. Vladislav Petrik Medzilaborce-Borov Medzilaborce
15.08 pondelok 18.00 o. Radko Blichár Kaplnka Centra pre Rómov
Čičava
16.08 utorok 18:00 o. Slavomír Palfi Sabinov Sabinov
17.08 streda 18.00 o. Rastislav Baka Prešov-Sekčov Prešov
18.08 štvrtok 18.00 o. Ján Pavlík Svidník Svidník
19.08 piatok 18:00 arcibiskup a metropolita Ján Babjak SJ
Ľutina Sabinov
20.08 sobota 18.00 o. Peter Jakub Kaplnka Centra pre rodinu Sigord
21.08 nedeľa 10.00 o. Rastislav Zapach Snina Snina
22.08 pondelok 18.00 o. Mikuláš Tatár Zamutov Vranovn/T- Čemerné
23.08 utorok 18.00 o. Ján Maďoran, kazateľ: o. Peter Hrib
Bokša Stropkov
24.08 streda 18.00 o. Richard Harvilko Vranov n/T Vranov n/T
25.08 štvrtok 18.00 o. Slavomír Tarasovič Stropkov Stropkov
26.08 piatok 18.00 o. Pavol Chanáth ml. Kružľov Hrabské
27.08 sobota 17.00 o. Erich Eštvan Kaplnka GMC Bárka Centrum pre mládež Juskova Voľa
28.08 nedeľa 10:00 vladyka Milan Lach SJ
Čirč Orlov
29.08 pondelok 07.00 o. Daniel Galajda Prešov Prešov
30.08 utorok 17.00 o. Miroslav Demjanovič
Osturňa Poprad
31.08 streda 17.00 o. Teodor M. Kosť OSBM Monastier Zoslania Svätého Ducha, Krásny Brod Medzilaborce

Zdroj: TK KBS