Billingsova ovulačná metóda

 Mgr. Anna Siekelová  je inštruktorka PPR, TeenSTAR a členka Rady KBS pre rodinu. Je absolventkou Katolíckej univerzity v Ružomberku, študijného programu Náuka o rodine (2014), inštruktorkou Billingsovej ovulačnej metódy (od roku 2003), vedúcou koordinátorkou pre Billingsovu ovulačnú metódu v Banskobystrickej diecéze. Pôsobí ako regionálna pracovníčka Fóra života, zodpovedná za kampane a kde sa venuje individuálnemu poradenstvu BOM. Je členkou Rady KBS pre rodinu (od roku 2016). Venuje sa výchove mládeže a zodpovednému rodičovstvu. Koordinuje informačno-kontaktné centrum Femina v Leviciach a je štatutárkou o.z. Gianna. Vyučuje TeenSTAR program, ktorý je úvodom do prirodzenej regulácie počatia, je tiež spoluautorkou propagačných materiálov TeenSTAR. Žije v Hontianskych Trsťanoch (okres Levice). Je vydatá a má tri deti.

Tel: 0910 842 184, Email: anka@forumzivota.skVýchova k láske v rodine a v škole


Otázky pokušení vplývajúcich na stabilitu rodín, antikoncepcii v manželstve, či PPR.


Zabudnutý pápež Pavol VI.


Ako možno chápať čistotu v jej rôznych formách, osobitne v celibáte a manželstve? A aké čnosti sú potrebné do manželstva? 


Materiály na stiahnutie

[button size=“medium“ color=“green“ style=“download“ new_window=“false“ link=“https://forumzivota.sk/wp-content/uploads/2018/01/PPR-z-antropologickeho-hladiska.pdf“]PPR z antrop. hľadiska[/button]  [button size=“medium“ color=“green“ style=“download“ new_window=“false“ link=“https://forumzivota.sk/wp-content/uploads/2018/01/Vplyv-zitia-PPR-na-duchovny-zivot-manzelov-1.pdf“]Vplyv žitia PPR na duch. život manželov[/button]

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.