Nový výkonný riaditeľ Fóra života

V súvislosti s dianím na poli ochrany života za posledné roky vnímame čoraz väčšiu potrebu profesionalizácie našej práce a posilňovania našich kapacít. Už v minulosti sme prijali odborníkov a výkonných pracovníkov, aby sme boli schopní pružne reagovať na vládne akčné plány, strategické dokumenty či na aktuality z domácej a medzinárodnej úrovne.

Od 1. januára 2016 naše rady posilnil nový výkonný riaditeľ, Tomáš Kováčik. Naša dlhoročná známosť a spoločné skúsenosti ako aj jeho túžba viac sa venovať aktivitám chrániacim život a rodinu viedli k našej vzájomnej dohode. Veríme vo vzájomný prínos a ďalšiu profesionalizáciu našich aktivít.

Nič z tohto by však nebolo možné bez podpory a príspevkov našich členov, sympatizantov, dobrovoľníkov a podporovateľov. Bez tých, ktorí sú ochotní zo svojho obetovať na to, aby ich hodnoty boli zastupované na najvyšších úrovniach, aby bol chránený každý človek od počatia po prirodzenú smrť. Bez vás to nejde, ďakujeme za každú vašu podporu, aj finančnú.

PROFIL:TOMAS_KOVACIK
Ing. Tomáš Kováčik, PhD.
31
rokov, s manželkou Luciou majú syna Miška
vzdelanie: inžinier telekomunikácií (FEI STU), doktorát z aplikovanej informatiky na Fakulte informatiky a informačných technológií (STU)

Aktivity:
spolupracovník a člen predsedníctva Fóra života,
spoluorganizátor dvoch NÁRODNÝCH POCHODOV ZA ŽIVOT, hovorca 1. z nich
spoluorganizátor REFERENDA o ochrane rodiny,
spoluorganizátor Zhromaždenia na podporu prenasledovaných kresťanov a náboženských menšín,
člen Aliancie za rodinu,
spolurealizátor obnovy kresťansko-evanjelizačnej kaviarne Dom Quo Vadis a koordinátor UPeCe Bratislava,
pro-life bloger,
vysokoškolský učiteľ

facebook.com/tomaskovacik16
kovacik@forumzivota.sk

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.