Posledná možnosť prihlásiť sa na Európske fórum Jeden z nás v Paríži

Možnosť prihlásiť sa na zájazd na Európske fórum Jeden z nás už iba do 15. februára!

Európska federácia Jeden z nás organizuje 12. marca 2016 v Paríži historicky prvé Európske fórum Jeden z nás, na ktorom budú mať zastúpenie všetky krajiny, ktoré sa zapojili do občianskej iniciatívy Jeden z nás. Patrí medzi ne aj Slovensko a Fórum života má pre vás pozvanie zúčastniť sa spolu s nami na tomto podujatí v metropole Francúzska. Bude to veľké stretnutie ľudí z hnutí na ochranu života v celej Európe (očakáva sa cca 1500 účastníkov), ktoré sa ponesie v znamení ocenenia hrdinov, ktorí bojujú za život, v podobe „Ceny za život“, a bude zároveň verejnou výzvou európskych odborníkov a verejnosti, aby politici účinnejšie chránili ľudský život a podporili iniciatívu Jeden z nás.

Stretnutie v Paríži bude v sobotu 12. marca od 10:00 do 23:00 (viď program uvedený nižšie). Počet účastníkov za jednotlivú krajinu nie je obmedzený, pozvánka teda platí aj pre vás – priaznivcov a podporovateľov Fóra života. Radi by sme zorganizovali skupinovú cestu na toto podujatie, organizátori v Paríži sa snažia vybaviť ubytovanie za čo najnižšiu cenu alebo zadarmo, na dopravu autobusom prípadne mikrobusom plánuje prispieť Fórum života. Finančná  stránka a možné dotácie sa priebežne riešia, predpokladaný poplatok na jednu osobu za trojdňovú cestu je okolo 120 eur. 

Ak sa chcete podujatia zúčastniť spolu s nami, prihláste sa najneskôr do 15. februára 2016 na adrese: martin@forumzivota.sk

Okrem účasti na samotnom stretnutí sa plánuje aj niekoľko zastávok vo Francúzsku spojených s prehliadkou zaujímavých miest a pamätihodností. Celkové predpokladané trvanie zájazdu je 3 dni, vrátane dvoch nocľahov. Odchod zo Slovenska je vo štvrtok 10. marca vo večerných hodinách. Trasa začína v Košiciach a pokračuje cez Prešov, Poprad, Žilinu, Trenčín, Piešťany, Trnavu a Bratislavu. V piatok je naplánovaný voľný deň v Paríži so sprievodcom, v sobotu Európske fórum Jeden z nás, v nedeľu opäť voľno v Paríži. Odchod z hlavného mesta Francúzska späť na Slovensko v nedeľu 13. marca večer.

program

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.