Deň počatého dieťaťa – špeciálne pozvanie pre UPC-čká po celom Slovensku

Mottom tohtoročnej kampane 25. marec – Deň počatého dieťaťa je pozvanie: OSLÁV S NAMI SVOJE „POČATINY“!

Špeciálne pozývame všetky univerzitné pastoračné centrá na Slovensku, aby sa k nám pripojili a zorganizovali na svojej pôde verejnú oslavu „počatín“. Okrem propagovania myšlienky chrániť ľudský život od počatia v jadre univerzity, vzniká pri takejto akcii aj priestor na vyjdenie von z UPC s úsmevom, koláčikom a punčom, priestor na oslovovanie okoloidúcich s možnosťou hovoriť o pro-life myšlienkach, o našich hodnotách.

Cieľom je pozitívnym spôsobom podnietiť mladých ľudí k úcte k nenarodenému životu a povzbudiť ich natoľko, aby nemali problém osvojiť si pro-life postoje a angažovať sa v pomoci tehotným matkám a ich nenarodeným deťom. Každý z nás bol počatý a pre náš život je to rovnako významná udalosť ako naše narodenie, a to isté platí aj pre každé nenarodené dieťa. Oslávme teda svoje vlastné „počatiny“ a šírme v radostnej atmosfére myšlienku tejto kampane.

Ak máš záujem pridať sa k nám podľa vzoru študentov zo združenia ForLife Mission z bratislavského UPC, ktorí už oslavy počatín úspešne zorganizovali, ozvi sa e-mailom na adresu anka@forumzivota.sk a my ti poskytneme know-how pre zrealizovanie takejto akcie v tvojom UPC.

A4tvojim

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.