Projekt Sviečka za nenarodené deti už môžete podporiť aj cez darcovské SMS-ky!

Od 1. októbra do 31. decembra tohto roka môžete našu kampaň Sviečka za nenarodené deti podporiť aj špeciálnymi darcovskými SMS-správami, takzvanými DMS-kami. Stačí poslať správu s textom DMS SVIECKA (DMS medzera SVIECKA) na číslo 877. Táto správa je spoplatnená sumou 2 €, z toho 96% sumy (1.92 €) ide na podporu našej kampane a tak veľmi potrebných projektov na ochranu života a rodiny.

Mobilní operátori (O2, Orange, Telekom) odvádzajú 100% sumy z každej zaslanej DMS. Ak náhodou pošlete správu v nesprávnom tvare, obdržíte upozornenie, že ste zadali nesprávny text. Darcovská správa vám v tomto prípade účtovaná nebude.

Veríme, že touto formou zjednodušíme vaše možnosti pre podporu tejto kampane, aby sme mohli ešte účinnejšie chrániť život a pomáhať tým, ktorí sa nachádzajú v zložitej a zdanlivo bezvýchodiskovej životnej situácii. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na koordinátora kampane Martina Gazdíka – martin@forumzivota.sk, 0910 842 457.      

Celý systém DMS správ na Slovensku zabezpečuje organizácia Fórum donorov, viac informácií nájdete na stránke www.donorsforum.sk.

obrazok-dms

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.