Ako finančne pomôcť a neutratiť pri tom ani cent navyše

Predstavujeme vám možnosť finančnej podpory, ktorá vás nebude stáť ani cent. Ak sa v týchto dňoch chystáte nakupovať darčeky cez internet a e-shopy, existuje možnosť podporiť vybranú mimovládnu organizáciu tým, že vo svojom vybranom obchode nakúpite cez stránku dobromat.sk

Týmto spôsobom darujete percento zo zaplatenej hodnoty Vášho nákupu neziskovke alebo občianskemu združeniu, ktoré si vyberiete. Dôležité je to, že cena vášho nákupu sa nezvýši, zaplatíte len cenu za nakúpený tovar, no pritom finančne podporíte užitočné a potrebné projekty.

Radi by sme vám v tejto súvislosti pripomenuli naše dve organizácie – Fórum života a Poradňa Alexis, ktoré sa uchádzajú o vašu podporu cez Dobromat. Obe sa venujú projektom ochrany ľudského života a jeho dôstojnosti od počatia – Fórum života cez široké portfólio vzdelávacích a osvetových aktivít a kampaní, analýzy a pripomienkovanie legislatívy a dôležitých dokumentov, aj cez projekty konkrétnej pomoci tehotným ženám a matkám s deťmi v núdzi; Poradňa Alexis prostredníctvom poskytovania poradenstva najmä neplánovane tehotným ženám, ženám v krízových situáciách a tým, ktorí trpia popotratovým syndrómom. Ktorúkoľvek z našich dvoch organizácií si vyberiete ako adresáta vášho príspevku, vopred ďakujeme za to, že nám takto pomôžete pomáhať.

Ešte jedno dôležité upozornenie – od 24. do 28. novembra 2017 vďaka špeciálnej predvianočnej akcii môžeme cez Dobromat získať až o 100% vyšší príspevok zo zrealizovaných nákupov, takže vaša voľba bude mať znásobený účinok.

Aby ste pri predvianočnom zhone nezabudli na túto možnosť darovania, nainštalujte si do svojho prehliadača pripomienkovač, ktorý vás upozorní, ak sa budete nachádzať na stránke niektorého z viac ako 960 partnerských e-shopov:

https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat 
https://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Ak v týchto dňoch nakupujete v e-shopoch cez internet, percento zo zaplateného nákupu máte možnosť poskytnúť Fóru života aj cez internetovú stránku www.givenio.org/sk. Podporíte dobrú vec a takisto vás to nebude stáť nič navyše, ba dokonca máte možnosť niečo získať aj vy.

Do 31. 12. 2017 môžete využiť možnosť zahlasovať na tejto internetovej stránke za našu organizáciu a pomôcť nám tak získať grant v hodnote 1000€. Zároveň ste každým hlasom zaradení do súťaže o nákupné poukážky v hodnote 100€.

Zatiaľ posledné výsledky hlasovania z 4. decembra ukazujú, že momentálne sa Fórum života aj vďaka vášmu hlasovaniu nachádza na 9. mieste. Držte nám, prosím, palce, a skúste prispieť k tomu, aby sme sa posunuli na vyššie priečky. 

Ak chcete hlasovať a pomôcť, kliknite TU.

Zo srdca vám ďakujeme 🙂

 

 

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.