Cena Antona Neuwirtha – Rok 2014

Kategória Slovenská osobnosť

Za zorganizovanie vyše 120 modlitbových pochodov za život, za vytrvalé šírenie postoja lásky a pomoci tehotným ženám a za vytrvalý modlitbový zápas za záchranu počatých detí, udelilo Fórum života v kategórii „slovenská osobnosť“  Cenu Antona Neuwirtha za ochranu života pani Eve Čeřovskej.

Kategória Zahraničná osobnosť

Za obhajobu slobody náboženského vyznania, presvedčenia a prejavu, rodinného práva a dôstojnosti každého ľudského života pred európskymi súdmi, za vynikajúcu prípravu úspešnej Európskej iniciatívy občanov Jeden z nás, udelilo Fórum života v kategórii „zahraničná osobnosť”  Cenu Antona Neuwirtha za ochranu života Gregorovi Puppinckovi z Francúzska.

Kategória Organizácia

Za 20-ročné úsilie o obnovu a ozdravenie rodiny, rozvíjanie vzájomných vzťahov v rodine vedúcich k skvalitneniu života jednotlivca a k vytváraniu zdravého prostredia pre výchovu detí, bola cena v kategórii “organizácia”  odovzdaná občianskemu združeniu Manželské stretnutia.

 

 

 

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.