Populačný fond OSN je spoluvinný na čínskej donucovacej populačnej politike

V marci a máji roku 2009 Population Research Institute (PRI) vykonal dva výskumy v čínskych oblastiach.  Jeho vyšetrovatelia, Colin Mason a Steven Mosher, zistili, že situácia je do určitej miery horšia než v predchádzajúcich rokoch, kedy sa uskutočnili podobné prieskumy za účelom zastavenia poskytovania peňazí daňových poplatníkov pre Populačný fond OSN (UNFPA) administratívou Georga Busha.

Tvrdenie UNFPA, že pomáhal Číne zavádzať dobrovoľné opatrenia pre reprodukčné zdravie je zrejme absurdné. Čínska politika je stále donucovacia. Steven Mosher povedal: „Ženy sú naďalej zatvárané pre zločin tehotenstva. Pokračujú násilné potraty. Zameranie na menšiny stále trvá. Postihnutým je zakázané mať deti. Tieto porušenia sa dejú priamo s vedomím UNFPA. Je absurdné vytvárať dojem, že hlavní predstavitelia Populačného fondu o tom nevedia.“ .

Mosher hovoril tiež o stretnutí s istou čínskou ženou, ktorá bola nútene sterilizovaná. Postihnuté deti bývajú vraždené po pôrode. Ak chce niekto postihnutý vstúpiť do manželstva, povolenie dostane až po podstúpení terilizácie.
 
Zákon USA zakazuje používať peniaze z daní na financovanie organizácii, ktoré podporujú násilnú kontrolu pôrodnosti v zahraničí. Je zrejmé, že UNFPA tak koná. Preto sa PRI stavia proti zámeru Obamovej administratívy poskytnúť pre UNFPA 50 miliónov dolárov a v krátkej dobe dokončí svoju správu o prieskume v Číne a odovzdá ju príslušným úradným ustanovizniam.
 
Zdroj: www.prolife.cz, www.lifesitenews.com

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.