Španielske školy majú podľa prijatých programov učiť deti promiskuite, sodómii a zoofílii !!

V španielskych školách  sa zavádzajú nové programy sexuálnej výchovy, no od začiatku sa ukazuje, že obsahujú mimoriadne kontroverzné, ba priam zvrhlé tvrdenia.“Sex je pre potešenie, preto ho robme ako len chceme, a ako len môžeme“ – k tomuto sú vyučovaní mladiství na stredných školách podľa programu socialistickej vlády. „Robte a nechajte ostatných robiť tak, ako sa im páči.“ Letáky s takýmito „odporúčaniami“ sa rozdávali mladistvým na stredných školách v oblasti Katalánska – informovala španielska spravodajská stránka Forum Libertas.
V letáku sa ďalej píše „Užívať si voľný sex je prirodzená záležitosť a odporúča sa to“, „naučte sa najlepšie spôsoby ako si ho bezpečne a nerušene užívať „.
Podľa Forum Libertas leták odporúča aj homosexuálne vzťahy. Nenájdete v ňom však nič o zdržanlivosti, ani o možných dôsledkoch pohlavného styku.
V Španielsku sú programy, ktoré podkopávajú sexuálnu morálku medzi mládežou, čoraz bežnejšie. Tak bol  zavedený napríklad narodný program na „skorigovanie postoja študentov voči homosexualite“ a boj s „homofóbiou“
Národný program s názvom „Občianska výchova a ľudské práva“ (OVLP) sa zavádza na všetkých školách v Španielsku, štátnych aj súkromných. Rodinám, ktoré odmietajú pustiť svoje deti na hodiny venované výuke podľa týchto kontorverzných osnov,sa vyhrážajú rôznymi sankciami. Napriek istej voľnosti škôl v tom, do akej miery zavedú tento program, mnohí občania upodozrievajú španielsku vládu, že sa cez daný návrh snaží všetkými dostupnými prostriedkami znormalizovať promiskuitné a neprirodzené sexuálne správanie .
Podľa správ prichádzajúcich z Cordoby, v oblasti Andalúzie, OVLP program ide ešte ďalej – propaguje dokonca zoofíliu.
Na základe správy vyhotovenej profesionálmi pre etiku, organizácia „Cordoba vychováva k slobode“, obvinila strednú školu „Mamonides Institute“, zo zaraďovania maximálne kontroverzných prvkov do vyučovacieho procesu:pri vyučovaní OVLP programu údajne vyučujú 13-14 ročné deti také ohavnosti ako – „príroda nám dáva sex na to, aby sme si ho mohli uživať s dievčatami alebo s chlapcami, alebo so zvieratami“
Škola označila obvinenia za ohováranie a vyhlásila, že sťažnosť nebola správne podaná. Doteraz však nie je známe, že by sa od obvinení dištancovala.

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.