Warning: Use of undefined constant SITECOOKIEPATH - assumed 'SITECOOKIEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/d/a/dab9b9e8-3212-4189-92ae-2fe306175ac3/forumzivota.sk/web/wp-config.php on line 77
Modlitbové bdenie za život v Košiciach - Fórum života

Modlitbové bdenie za život v Košiciach


V čase spomienky na našich drahých zosnulých nechceme zabudnúť ani na nevinné deti, ktoré sú beztrestne zabíjané po celom svete i v našich nemocniciach.
Farnosť Kráľovnej Pokoja a O.Z. Deti sv. Alžbety preto pozývajú na celomestské modlitbové bdenie za záchranu počatých detí. Podujatie sa bude konať 3. novembra 2010 (streda)v Kostole Kráľovnej pokoja, Košice – Juh. Program: 18:00 – mládežnícka sv. omša za život (celebruje Mons. Stanislav Stolárik, pomocný biskup); 19:00 – eucharistická adorácia – pochod za život k Starej nemocnici na Rastislavovej ul. – modlitba ruženca – návrat do kostola – eucharistické požehnanie.
Ľudský život je posvätný od počatia a nikto nemá právo siahnuť na život nevinného. Je našou povinnosťou postaviť sa na obranu tých, ktorí sa brániť nevedia.

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.