Hrdí na rodinu – živá reťaz

50 mladých ľudí a rodín vytvorí v Bratislave v sobotu 09.06.2012 o cca 13:30 živú reťaz pospájanú červenými stuhami. Mladí pôjdu v červených tričkách s bielou potlačou a s nápismi: RODINA JE ÚŽASNÁ A VÝNIMOČNÁ, LEBO DETI SÚ NAŠA BUDÚCNOSŤ, MAMA A TATO NAVŽDY, NIE JE NIČ LEPŠIE PRE DETI,  HRDÍ NA RODINU.

Živá reťaz bude pospájaná červenými stuhami symbolizujúcimi, že sme tu všetci vďaka generácii rodín pred nami a pôjde od parlamentu pri hradnom múre na  Zámockej ulici, Župné námestie, Michalskú bránu, Michalskú ulicu, Hlavné námestie, Rybársku bránu, Pánsku ul. k  Bibiane, kde sa s deťmi zahráme. Ak bude pekne môžu si rodiny spraviť pekný výlet na Devín.

Čas: 9. 6. 2012 od cca pol druhej do druhej prípadne až pol tretej, kto bude chcieť ísť na Devín aj dlhšie.

Cieľom živej reťaze je ukázať radosť z toho najcennejšieho čo máme a chceme verejne prejaviť, že:

Rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti, nikde inde sa to lepšie nedá. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa rodine založenej manželstvom nevyrovnajú. Rodina si zaslúži svoje výnimočné postavenie.

Budeme sa tešiť na všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí sa k tejto oslave radosti pridajú. Červené tričko nie je podmienkou ale určite  by Vám  veľmi pristalo.

 
Organizuje: JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD., občianske združenie Pastor bonus, občianske združenie Liga pár páru, občianske združenie Fórum života
 
Šírte prosím a podporte aj prostrednictvom:
http://www.facebook.com/HrdiNaRodinu

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.