Vzniká Aliancia za rodinu – pozvánka na tlačovú konferenciu

Pozývame novinárov na tlačovú konferenciu pri príležitosti založenia ALIANCIE ZA RODINU (AZR). Uskutoční sa vo štvrtok 12. decembra o 12:00 v Dome novinárov na Župnom námestí č. 7 v Bratislave. Prosíme, potvrďte svoju účasť na adrese: alianciazarodinu@gmail.com. 

Tlačová konferencia a vznik Aliancie za rodinu sú inšpirované udalosťami z Chorvátska, ako aj snahou vytvoriť platformu na ochranu rodiny. Sme presvedčení, že manželstvo muža a ženy je najvhodnejším ideálom základného medziľudského vzťahu, ktorý zabezpečuje odovzdávanie života a riadnu výchovu detí.

Aliancia za rodinu je platforma, ktoré už v tejto chvíli združuje veľké občianske združenia Fórum života, Fórum kresťanských inštitúcii, Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže, Asociácia rodín a rodinných spoločenstiev na Slovensku, Národný týždeň manželstva… Je to iniciatíva, ktorá sa neviaže na žiadnu ideológiu, vierovyznanie či politickú príslušnosť a je otvorená pre všetky organizácie, ktoré stoja na strane rodiny.

Alianciu predstavia Anton Chromík (iniciatíva Hrdí na rodinu). Anna Verešová (Áno pre život, n.o.) a Peter Kremský (Národný týždeň manželstva, o.z.).

 

 

 

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.