Pozdravy Aliancie za rodinu: Rodina je najcennejšia hodnota

Občianska iniciatíva Aliancia za rodinu združujúca aktuálne viac ako štyri desiatky organizácii, ktoré sa snažia o ochranu a podporu rodiny a manželstva na Slovensku, začína svoju činnosť aktivitou, ktorou chce slovenskej verejnosti počas vianočných sviatkov pripomenúť význam rodiny. Z tohto dôvodu bude po celom Slovensku distribuovaných 500.000 pozdravov, ktorých výtvarná stránka nám má pripomenúť, že rodina je významná hodnota. Kampaň bola odštartovaná 19. decembra, keď Aliancia za rodinu odhalila megabillboard, ktorý bol graficky riešený rovnako ako vianočné pozdravy.

“Dôležitosť rodiny si mnohí z nás najviac uvedomujú práve vo vianočnom čase a preto sme sa rozhodli spríjemniť tieto chvíle pozdravmi, ktoré sa budú distribuovať do všetkých kútov Slovenska v histórii asi v najväčšom náklade – pol milióna kusov. Budeme radi, ak sa nám podarí pomocou týchto pozdravov slovenskej verejnosti pripomenúť v tomto predvianočnom zhone hodnotu rodiny,” pripomenul jeden z iniciátorov Anton Chromík a dodáva: „Radi by sme pripomenuli, že je to len jedna z množstva aktivít, ktoré počas celého roka robia organizácie združené v občianskej iniciatíve Aliancie za rodinu. Mnohé z týchto organizácii pomáhajú sociálne slabším rodinám, či nefunkčným rodinám nájsť cestu k sebe. Pozdrav má byť symbolom pre nás všetkých, že rodina je najcennejšia hodnota, ktorú treba chrániť.“

Každým dňom sa k Aliancii za rodinu hlásia nové organizácie. V priebehu piatku bude spustený web aliancie, na ktorom nájdu záujemcovia kontaktné údaje a ďalšie informácie – www.alianciazarodinu.sk.  Už dnes Aliancia za rodinu združuje prostredníctvom svojich organizácii niekoľko desiatok tisíc ľudí.

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.