Kúpte si svoj billboard ku Dňu počatého dieťaťa 2014!

Kampaň Deň počatého dieťaťa, ktorej štrnásty ročník vyvrcholí 25. marca a ktorej cieľom je šíriť úctu ku každému ľudskému životu od počatia, môžu záujemcovia podporiť aj kúpou jedného z billboardov s vizuálom kampane, ktoré budú rozmiestnené po celom Slovensku. Cena jedného billboardu je 60 EUR. „V roku 2012 sa takýmto spôsobom podarilo sponzorovať viac ako sto billboardov vo všetkých kútoch krajiny, čo je krásny úspech a prejav toho, že ľuďom nie je ľahostajný osud ešte nenarodeného dieťaťa. Veríme, že sa ľudia nadchnú pre túto myšlienku aj tento rok,“ hovorí Elena Miškovičová, projektová manažérka Fóra života, ktoré kampaň „25. marec – Deň počatého dieťaťa“ organizuje. Svoj príspevok môžu prípadní záujemcovia posielať na číslo účtu 0422874576/0900. Ako variabilný symbol je potrebné uviesť číslo 2311, do kolónky pre prijímateľa slovo „Billboard“.

Šanca podporiť projekt je tu aj pre tých, ktorí môžu zadarmo poskytnúť plochu na billboarde, ktorý vlastnia, prípadne ho majú v prenájme. Na výber je jeden z dvoch pripravených vizuálov – prvý s fotografiou malej Viktórie, ktorej mama uvažovala o potrate, druhý s mapou našej krajiny, termínmi verejných zhromaždení v krajských mestách ku Dňu počatého dieťaťa a nápisom Slovensko za život, ktorý je hlavným mottom kampane. Pre podrobnosti o možnostiach kontaktujte p. Elenu Miškovičovú e-mailom na adrese: ela@forumzivota.sk, alebo volajte na číslo 0904 738 411.

Možnosť kúpiť si billboard s jedným z dvoch vizuálov platí do 10. marca 2014. Všetkým záujemcom vopred ďakujeme a dúfame, že nás bude vidieť naozaj po celom Slovensku :-)

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.