Pozvánka na XIX. ročník medzinárodnej konferencie Vyber si život

Fórum života o. z. a Áno pre život n. o. vás srdečne pozývajú na XIX. ročník medzinárodnej konferencie Vyber si život, ktorá sa uskutoční v dňoch 24. – 25. marca 2017 pod záštitou europoslankyne Anny Záborskej a primátorky Mesta Rajecké Teplice Kataríny Hollej. Podujatie sa už tradične koná v rámci kampane 25. marec – Deň počatého dieťaťa, a jeho tohtoročná téma do bodky napĺňa podstatu tohto dátumu, keďže sa bude hovoriť o 60 rokoch od legalizácie potratov v bývalom Československu.

Prednášajúci na dvojdňovej konferencii budú hovoriť o problematike z pohľadu bioetického zápasu, o dopadoch legalizácie potratu na život spoločnosti na Slovensku a v Čechách, aj o súčasných výzvach, ako sú potratová antikoncepcia, vplyv antikoncepcie na plodnosť, či nové formy ohrozenia života. Spíkri sa budú venovať nielen kritickému zhodnoteniu minulej a súčasnej situácie, ale budú hovoriť aj o možnostiach pozitívneho riešenia problémov v danej sfére – napríklad aj o prirodzených metódach regulácie počatia, o konkrétnej pomoci nechcene tehotným dievčatám, ženám a matkám s deťmi v núdzi a pod.

V prípade vášho záujmu zúčastniť sa na XIX. ročníku medzinárodnej konferencie Vyber si život vás prosíme o registráciu najneskôr do 15. marca 2017, podrobné inštrukcie a kontakty nájdete v prílohach k tejto pozvánke, aj na internetových stránkach organizátorov: www.forumzivota.sk, www.anoprezivot.sk, www.25marec.sk. V prípade otázok sa môžete obrátiť e-mailom na adresu: apz.projekty@gtsmail.sk, alebo kancelaria@forumzivota.sk. Tešíme sa na vašu účasť!

Prihláška Vyber si život 2017

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.