Warning: Use of undefined constant SITECOOKIEPATH - assumed 'SITECOOKIEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/d/a/dab9b9e8-3212-4189-92ae-2fe306175ac3/forumzivota.sk/web/wp-config.php on line 77
Pozývame na Púť za život do Rajeckej Lesnej v sobotu 17. marca - Fórum života

Pozývame na Púť za život do Rajeckej Lesnej v sobotu 17. marca

Fórum života v spolupráci so Žilinskou diecézou a farnosťou Rajecká Lesná pozýva v sobotu 17. marca 2018 na Púť za život do Baziliky Narodenia Panny Márie v Rajeckej Lesnej. Program sa začne o 16:00 hodine eucharistickou slávnosťou, ktorej bude predsedať žilinský diecézny biskup Mons. Tomáš Galis, v programe púte vystúpi hudobné zoskupenie Lámačské chvály.
Podujatím sa oficiálne začína tohtoročná kampaň 25. marec – Deň počatého dieťaťa, srdečne pozývame všetkých, ktorým záleží na prirodzených hodnotách, aby prišli na púť a svojou účasťou podporili projekty zamerané na ochranu ľudského života od počatia. Bližšie informácie o kampani nájdete na webovej stránke www.25marec.sk a získate ich aj od dobrovoľníkov Fóra života, ktorí budú počas púte rozdávať biele stužky – symbol kampane, balóny a pro-life informačné materiály.

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.