Warning: Use of undefined constant SITECOOKIEPATH - assumed 'SITECOOKIEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/d/a/dab9b9e8-3212-4189-92ae-2fe306175ac3/forumzivota.sk/web/wp-config.php on line 77
Hľadáme dobrovoľníkov pre kampaň Sviečka za nenarodené deti - Fórum života

Hľadáme dobrovoľníkov pre kampaň Sviečka za nenarodené deti

(Bratislava, 1. október 2019) – Občianske združenie Fórum života aj tento rok organizuje kampaň Sviečka za nenarodené deti. Od roku 2003 každoročne na jeseň, v čase sviatku Všetkých svätých a Pamiatky zosnulých desiatky dobrovoľníkov po celom Slovensku predávajú na cintorínoch, v rodinných a pastoračných centrách, malé sviečky.

Pre kampaň Sviečka za nenarodené deti sú dobrovoľníci kľúčovou súčasťou. Nik tak dobre nepozná prostredie vlastnej obce/farnosti, ako práve dobrovoľníci. Vďaka nim a ich overeným vzťahom, zmyslu pre zodpovednosť  a poctivej dobrovoľníckej práci môžeme sviečky priniesť aj do najmenšej obce/farnosti na Slovensku. 

Dobrovoľníci nie sú v kampani sami – v každom z ôsmich krajov Slovenska má Fórum života regionálneho koordinátora, ktorý je podporou pre dobrovoľníkov.

Prihlasovací formulár pre dobrovoľníkov je tu. Po prihlásení Vás bude kontaktovať kontaktná osoba vo Vašom regióne. 

V tomto roku sme pre dobrovoľníkov pripravili aj manuál, v ktorom je krok za krokom napísané, čo je potrebné urobiť pre to, aby sa zbierka  podarila. Manuál nájdete na tomto mieste

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.