Poradňa Alexis informuje

Poradňa ALEXIS, n.o. začala rok 2021 pomerne svižne. K 30. aprílu 2021 máme už 118 nových prípadov (čo je o 21 prípadov viac, než v roku 2020 za to isté obdobie), zrealizovali sme viac než 220 kontaktov a pomohli zachrániť minimálne 22 detí (nie vždy nám dajú klientky vedieť, ako sa rozhodli).

Prípady sa stále prevažne týkajú našej hlavnej činnosti, a to je pomoc neplánovane tehotným a ženám, ktoré sa nevedia vyrovnať so skúsenosťou spontánneho alebo umelého potratu.

Skúsené poradkyne poskytujú poradenstvo bezplatne – telefonicky, e-mailom a v čase opatrení proti šíreniu COVID-19 prostredníctvom Skypeu. Veríme však, že čoskoro sa budeme môcť vrátiť aj k poskytovaniu osobného poradenstva v našich kanceláriách v Bratislave a Banskej Bystrici.

Naďalej realizujeme podporné skupiny pre ženy po spontánnej strate dieťaťa počas tehotenstva. Ženy môžu v podpornej skupine získať podporu, povzbudenie, vysvetlenie, nový smer a motiváciu do ďalších dní života.

Viac informácií o našich aktivitách nájdete na našom webe: www.alexisporadna.sk alebo Facebooku www.facebook.com/PoradnaAlexis

Zuzana Stohlová Kiňová

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.