Ďakujeme všetkým darcom za podporu projektu Zachráňme životy!

Milí priatelia, spolupracovníci, podporovatelia Fóra života a projektu Zachráňme životy

Projekt Fóra života Zachráňme životy vstúpil do roka 2021 v očakávaní narodenia prvého tohtoročného bábätka. Alexander sa narodil začiatkom januára s hmotnosťou 3660 g  a meral 51 cm.  Aj keď jeho matka Zuzana nie je v ľahkej situácií, synček jej priniesol radosť a šťastie.

Od januára 2021 sme do projektu Zachráňme životy zaradili 5 príjemkýň  pomoci a narodili sa 4 deti. V polovici marca sa mamičke Ivetke predčasne narodilo drobulinké dievčatko. Všetci sa tešíme, že je v poriadku, len musí ešte v inkubátore dobehnúť tie dva mesiace. Aj vďaka vašej štedrosti sme mohli do projektu zaradiť ďalšie dve príjemkyne pomoci Luciu a Ivetu, ktoré súrne potrebovali vašu pomoc. Veľmi si to vážime, lebo sa nám ozýva stále väčšie a väčšie množstvo záujemkýň o pomoc. Preto vám budeme aj v tomto zložitom a neistom období veľmi vďační za akúkoľvek finančnú pomoc pre tých najzraniteľnejších, aby sme mohli zaradiť ďalšie nové príbehy.

Uvedomujeme si, milí priatelia, že ani situácia mnohých z vás nie je jednoduchá, ale napriek tomu pomáhate.  Sú na svete predovšetkým vďaka vám… Veľmi pekne vám aj v mene príjemkýň pomoci, ich rodín a detí ďakujeme za pomoc a podporu. Od množstva vašich darov a ochoty pomôcť závisí rozsah pomoci tým najzraniteľnejším. Slová vďaky najlepšie vyjadrila Veronika: „Nesmierna vďaka všetkým darcom, ktorí svojimi darmi pomáhajú odťažiť obrovské bremená a robia život slabších aspoň trošku krajším. Verím, že sa vám to v živote niekoľkonásobne vráti.“

Zo srdca ďakujeme! Nech je nadchádzajúce jarné mesiace, keď sa všetko prebúdza k životu, pre vás úspešné, pokojné a plné spolupatričnosti.

Viac na www.zachranmezivoty.sk

Koordinátorka Mária

 

 

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.