Zje sa každé zrnko

Zje sa každé zrnko. 80 balíkov potravín pre rodiny v núdzi

Ryža, strukoviny, cestoviny, múka, sáčkové polievky – ani jedno zrnko z trvanlivých potravín nevyjde nazmar.  Zrnko, ktoré predstavuje vzácnosť najmä v sociálne slabších rodinách. Práve tieto rodiny zasiahla súčasná situácia najviac. Mnohé nemajú ani na nákup základných potravín.

Centrum konkrétnej pomoci Femina už niekoľko rokov pracuje s rodinami v núdzi v dvoch južných okresoch Levice a Krupina a v 9 na východe: Snina, Michalovce, Medzilaborce, Svidník, Prešov, Sabinov, Bardejov, Vranov nad Topľou a Humenné.

Vyčerpali sme však už možnosti doterajších sponzorov a darcov. Núdza a potreby však rastú každým dňom. Preto sa aj my zapájame do Gaučovej výzvy portálu Ľudia ľuďom. Získané prostriedky použijeme na nákup a sprostredkovanie balíčkov potravinovej pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Naša pomoc je vždy adresná a reaguje na konkrétne reálne potreby danej rodiny. 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapoja a svojím zrnkom pomoci pomôžu tým najzraniteľnejším.

Centrum konkrétnej pomoci Femina je projektom o.z. Fórum života. Pomáha ženám a dievčatám zorientovať sa v ťažkých situáciách ako rodinná kríza, sociálna núdza, nedostatok potravín, šatstva, diskriminácia, násilie, nečakané tehotenstvo. Pôsobí v teréne v regiónoch Levice, Prešov a Snina.

Fórum života je platformou pro-life organizácií a jednotlivcov od roku 2001. Svojimi aktivitami komunikuje hodnotu života a ľudskej dôstojnosti. Navrhuje systémové riešenia v ochrane ľudského života. Aktivity a projekty Fóra života sú zamerané na vzdelávanie a na konkrétnu pomoc.

Celková suma pomoci: 3200 € z čoho nakúpime a rozdistribujeme 80 balíčkov potravinovej pomoci.

 

 

Podporte nás!

Pomôžte nám chrániť ľudský život od počatia.

© 2021 Fórum života, občianske združenie, Všetky práva vyhradené.